Magnifier to przede wszystkim blog. Blog o technologii, o motoryzacji, o nauce, o fotografii – o tym wszystkim, co interesuje nas, autorów. Naszym zadaniem jest przede wszystkim podnieść jakość wpisów, które pojawiają się na blogach okołotechnologicznych, zrezygnować z powszechnej infantylizacji proponując możliwie najlepiej przygotowane i najbardziej rozbudowane treści przeznaczone dla bardziej wymagającego czytelnika. Sami jesteśmy wręcz nałogowymi czytelnikami, ale udało się nam w ostatnim czasie zauważyć, że polska blogosfera upraszcza swój język, próbuje dotrzeć do jak największego grona osób, przez co czytelnicy wymagający muszą szukać nowych źródeł informacji, często poza rodzimym internetem. Sama nazwa bloga – MAGNIFIER – została zainspirowana naszym podejściem do tematu. W końcu słowo to oznacza z angielskiego lupę, a lupy używamy po to, by lepiej przyjrzeć się czemuś, lepiej coś poznać.

Na naszym blogu pojawiać się będą przede wszystkim artykuły i felietony, niekiedy również recenzje sprzętu, czy oprogramowania. Nie jest to serwis newsowy, uważamy, że w tej kwestii czytelnicy już teraz mają dostęp do przynajmniej kilkunastu wysokiej jakości serwisów publikujących na swych łamach wiadomości z różnych dziedzin. Newsy będą się jednak czasami pojawiać na tym blogu, lecz raczej w bardziej rozbudowanej formie podanej już po opadnięciu emocji.

Na blogu wyznaczono także specjalną sekcję o nazwie OFFTOPIC – tutaj będą pojawiać się wpisy na temat tego, co w obecnej chwili autorzy uznali za ważne i warte opisania, ale pochodzące spoza głównej tematyki bloga. Dobrym przykładem może być wpis, który właśnie czytasz.

W kwestii reklam – te będą się pojawiać na blogu MAGNIFIER, ponieważ samo utrzymanie bloga kosztuje i musi się jakkolwiek opłacić. Będziemy prosić o wyłączenie wtyczek blokujących reklamy, czyli jakże popularnych w Polsce AdBlocków w zamian za możliwość serwowania najwyższej jakości treści. Obiecujemy jednak, że nigdy nie zamierzamy zastosować nachalnych reklam, ani clickbaitów – to blog pasjonatów, którzy mają także inne źródła dochodu i nie muszą zamieniać strony głównej i podstron bloga w powierzchnie reklamowe. Wraz z rozwojem bloga mogą się tu także co jakiś czas pojawiać wpisy sponsorowane itu znowu musimy złożyć obietnicę: wpisy tego typu zawsze będą właściwie oznaczone, nie będą także wyłącznie wpychaniem na siłę jakiegoś produktu, a poza reklamą będą niosły wartości informacyjne.

To na tyle jeśli chodzi o opis działalności naszego nowego bloga. Zapraszamy do zapoznania się z umieszczonymi na nim pierwszymi artykułami: tym o aparacie w Huawei Mate 20 Pro oraz tym o Mercedesie W124. W pocie czoła pracujemy nad następnymi, z nadzieją, że zaciekawią one naszych czytelników.

Do przeczytania!

Jeśli masz jakieś uwagi odnośnie bloga, chcesz opublikować tutaj swój tekst lub umieścić reklamę, a nawet jeśli chcesz się zwyczajnie o coś zapytać – udaj się na stronę KONTAKT.

Następny artykułMercedes W124 – Historia modelu