O portalu

Magnifier to portal o najnowocześniejszych technologiach, motoryzacji, fotografii, nauce i historii, a także o biznesie. Postanowiliśmy zrezygnować z powszechnej na podobnych portalach infantylizacji proponując możliwie najlepiej przygotowane i najbardziej rozbudowane treści przeznaczone dla wymagających Czytelników. Już sama nazwa portalu – MAGNIFIER – została zainspirowana naszym podejściem do tworzonych publikacji. W końcu słowo to oznacza w języku angielskim lupę, a lupy używamy po to, by lepiej się czemuś przyjrzeć, bliżej coś poznać.

Na naszym portalu pojawiają się przede wszystkim artykuły i felietony, a niekiedy również recenzje sprzętu, usług lub oprogramowania. Oprócz obiektywnych publikacji stanowiących większość treści na portalu Magnifier, prowadzimy także Bloga, miejsce dla bardziej osobistych, subiektywnych, a niekiedy także emocjonalnych opinii, także w tematach spoza wymienionej na wstępie listy.

Wierzymy w naszą misję i mamy nadzieję, że wraz z dynamicznym rozwojem portalu uda nam się zwiększać jakość publikacji, dostosowując ją do wymogów naszych Czytelników, którzy zawsze pozostają dla nas najwyższą wartością.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek sprawy, pytania lub sugestie.

Brak połączenia z internetem