O portalu

MAGNIFIER.PL to portal wertykalny o nowoczesnej technice, motoryzacji, fotografii, nauce i historii oraz biznesie. Tworzymy artykuły i felietony, wykonujemy recenzje i porównania, komentujemy bieżące wydarzenia, dbając przy tym o wysoką jakość naszych publikacji. Chcemy, by trafiały one w gust nawet najbardziej wymagających wśród naszych Czytelników, dobrze tłumaczyły niekiedy skomplikowane zagadnienia poruszane na łamach portalu. Prowadzimy również bloga, wydzielone miejsce dla bardziej osobistych, subiektywnych opinii, niekiedy spoza tematyki wymienionej na wstępie listy.

Koncentrujemy się przede wszystkim na dłuższych, rozbudowanych tekstach, czym zainspirowana została nazwa naszego portalu – MAGNIFIER. Słowo to oznacza w języku angielskim lupę, a tej używamy by się czemuś przyjrzeć, bliżej coś poznać.

Wierzymy w naszą misję dostarczania jakościowych, interesujących treści i mamy nadzieję, że uda nam się zadowolić wymagania naszych Czytelników, którzy zawsze byli i będą dla nas najwyższą wartością.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek sprawy, pytania lub sugestie.

Brak połączenia z internetem