HP EliteBook spełniają oczekiwania użytkowników profesjonalnych – dlaczego?

Lekkie, stylowe, a przy tym nowocześnie wyposażone laptopy z serii HP EliteBook spełnią oczekiwania użytkowników biznesowych, ale i domowych. Zostały stworzone z myślą o potrzebach kadry menedżerskiej. Co decyduje o tym, że będą one odpowiednimi komputerami osobistymi również dla wymagającego użytkownika?

Seria wyjątkowych laptopów

Laptopy i notebooki HP są produkowane od lat z myślą o różnych grupach klientów. Jeśli zaś chodzi o serię HP EliteBook, to obejmuje ona ultralekkie sprzęty biznesowe. Są on mobilnymi urządzeniami, z których można korzystać w różnych warunkach. Dla aktywnych użytkowników ma to niebagatelne znaczenie. Bez trudu mogą zabrać ze sobą laptopa HP EliteBook i pracować tam, gdzie tego potrzebują. Tym bardziej że notebooki te dostępne są w trzech rozmiarach – 13,3 cala, 14 cali oraz 15,6 cala. Ich design jest nowoczesny, a smukła obudowa komputerów HP EliteBook jest trwała i solidna, ponieważ została wykonana z aluminium.

Mają one w wielu przypadkach wbudowany modem LTE, oferują długi czas pracy na jednej, naładowanej baterii, a przy tym zapewniają szeroko pojęte bezpieczeństwo zapisywanych danych.

Podzespoły wysokiej klasy w EliteBook od HP

Na uwagę w przypadku parametrów technicznych laptopów i notebooków HP EliteBook zasługuje to, że ich producent wyposażył je w wysokiej klasy matowe matryce lub dotykowe ekrany o dużej rozdzielczości. Matowa matryca będzie zapewniała wyrazisty obraz nawet w warunkach dużego nasłonecznienia. Praca na świeżym powietrzu nie musi być więc problematyczna.

Do wyboru są przy tym procesory Intel Core i5 lub i7 albo AMD Ryzen 5. Procesory Intel i5 i i7 należą do drugiej generacji podzespołów marki Intel oraz pozwalają na osiągnięcie dobrego taktowania zegara, przekładające się bezpośrednio na zwiększone możliwości całej jednostki. Podobnie jest w przypadku AMD Ryzen 5. Laptop HP EliteBook bez trudu będzie współpracować z pakietami biurowymi czy narzędziami do księgowości i rachunkowości. Wybór procesora Intel Core i7 da też możliwość korzystania z programów do edycji oraz obróbki graficznej, np. Adobe Photoshop.

Prędkość pracy zapewni wysoka ilość zainstalowanej pamięci RAM – od 8 do 32 GB, a dodatkowo można ją rozszerzyć maksymalnie do 64 GB. Szerokie możliwości zapisywania danych zapewniają nowoczesne dyski twarde SSD o pojemności 256 i 512 GB oraz 1 TB.

Na bezpieczeństwo korzystania z laptopów wpływa fakt, że posiadają wbudowany moduł TPM, są wyposażone w czytnik linii papilarnych, opcjonalną kamerę IR (Windows Hello) oraz opcjonalny czytnik smart Card. Jakby tego było mało, do dyspozycji są jeszcze modele wyposażone w ekran z wbudowanym filtrem prywatności, który uchroni nasze dane przed wścibskim okiem podglądaczy. Podsumowując, HP EliteBook to notebook kompletny, stworzony do ciężkiej pracy w firmie i podróży.

Czytaj więcej: gdzie wymienić baterię w MacBooku Air?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Brak połączenia z internetem