Gdzie warto wymienić baterię w MacBooku Air?

MacBook Air uchodzi za ikonę mobilności wśród laptopów. Komputery z tej serii zostały stworzone z myślą o pracy w różnych miejscach. Funkcjonalność i niezawodność w dużej mierze stanowi zasługę doskonałej baterii. Ogniwo pozwala nawet na ponad 10 godzin pracy bez konieczności ponownego ładowania. Niestety zużycie akumulatora może znacząco ograniczyć ten potencjał. Taka sytuacja oznaczałaby utracenie jednego z największych atutów urządzenia.

Żywotność baterii w nowszych wydaniach MacBook Air jest oszacowana na 1000 cykli ładowania. To całkowicie naturalne, że po tak intensywnej eksploatacji ogniwo znacząco obniży swoją kondycję. Czasem ten moment może jednak nastąpić szybciej. Wszystko zależy od tego w jaki sposób korzystasz z komputera. Niezależnie od okoliczności, wymiana baterii w MacBooku Air jest rekomendowana, gdy tylko pojawią się niepokojące sygnały. Zainstalowanie nowego ogniwa stanowi jedyny sposób, by urządzenie odzyskało swoje pierwotne możliwości w tym zakresie.

Wymiana baterii w MacBook Air bez tajemnic

Jeżeli nie możesz już powołać się na gwarancję producenta, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług pogwarancyjnego serwisu Apple. Idealnym wyborem w tym zakresie jest iClinica. Firma zaczęła działalność w 2009 roku. Od tamtej pory zapisała ona na swoim koncie tysiące udanych realizacji. Potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi są setki pozytywnych opinii zamieszczonych przez klientów. Wszystkie recenzje możesz znaleźć po wyszukaniu salonów iClinica w Google bądź na Facebooku.

Przedstawiona sieć serwisów pogwarancyjnych zawdzięcza swoją renomę skuteczności oraz profesjonalnemu podejściu. Wszystkie naprawy wykonywane są przez doświadczonych specjalistów, którzy mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt. Takie same standardy dotyczą wymiany baterii MacBook Air. Dzięki temu możesz być przekonany, że Twój komputer trafił w odpowiednie ręce.

Co więcej, urządzenia są sumiennie sprawdzone przed przystąpieniem do naprawy, a następnie po zakończeniu czynności serwisowych. W rezultacie mamy pewność, że wszystkie cele zostały w pełni zrealizowane i oddajemy Tobie całkowicie sprawny sprzęt. Do każdej usługi dodajemy też ochronę gwarancyjną.

Czytaj więcej: Komputery używane dla dziecka – czy to dobry pomysł?

Jak zamówić wymianę baterii w MacBook Air?

Posiadamy oddziały stacjonarne w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Bydgoszczy. Możesz zajrzeć do wybranego salonu i zostawić nam komputer wymagający naprawy. Pamiętaj, aby wcześniej zapisać się na wizytę. Dzięki temu w ustalonym terminie nasz specjalista będzie całkowicie do Twojej dyspozycji.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zlecił nam naprawę na odległość. W tym celu należy zacząć od wypełnienia formularza znajdującego się na stronie internetowej naszej firmy. W uzgodnionym terminie możesz spodziewać się wizyty kuriera, który zabierze zepsutego laptopa i dostarczy go do naszego serwisu. Po zainstalowaniu nowej baterii urządzenie zostanie odesłane pod Twój Adres. W tej sytuacji koszty doręczenia pokrywa iClinica. Słowem, dzięki naprawie wysyłkowej nie musisz nawet wychodzić z domu. 

Czytaj więcej: Wymiana szybki Apple iPhone — co robić?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Brak połączenia z internetem