Profesjonalne szkolenia dla sektora publicznego

Jeśli pracujesz w jakimkolwiek urzędzie administracji publicznej lub w sektorze publicznym i jesteś odpowiedzialny za organizowanie szkoleń, to zdecydowanie dobrze trafiłeś! PccPoland to lider w zakresie nowoczesnych form szkoleniowych i wiodący organizator praktycznych szkoleń dla pracowników i przedstawicieli sektora publicznego. Firma posiada pięćdziesięciu doświadczonych, profesjonalnych szkoleniowców, którzy kształcą w wyjątkowo przystępny sposób i zawsze odpowiedzą na każde pytanie.

W jakim zakresie szkolimy?

PccPoland zapewnia szkolenia o charakterze praktycznym, prowadzone przez profesjonalnych ekspertów, którzy równocześnie praktykują swój zawód. Są to więc urzędnicy samorządowi, dyrektory szkół czy przedstawiciele innych organów sektora publicznego. Ludzie niezwykle oddani swojej pracy, charakteryzujący się dużym doświadczeniem, profesjonalizmem i eksperckim poziomem. Podczas szkolenia dzielą się cennymi wskazówkami i pomocnymi, gotowymi rozwiązaniami. Co więcej, świetnie orientują się w aktualnie obowiązujących przepisach, co zapewnia rzetelność i najwyższy poziom oferowanych usług. Nasza firma i pracownicy nieustannie się rozwijają. Szczególnie cieszy nas informacja zwrotna od uczestników szkoleń, ich uwagi i komentarze, z których dużo czerpiemy.

Podczas każdego szkolenia istnieje możliwość zadawania pytań na każdym etapie spotkania. Zapewnia to najwyższy poziom dostarczania wiedzy i informacji. Programy naszych kursów są oparte o ogromne doświadczenie oraz rozmowy z przedstawicielami zawodów administracji publicznej, ośrodków pomocy społecznej i szkół. Dzięki temu wiemy na co w danym momencie jest zapotrzebowanie, czego oczekują od nas klienci i wiemy, w jaki sposób pomóc w rozwiązywaniu problemów i w jakim zakresie szkolić. Podczas naszych szkoleń uczestnicy zostają zaopatrzeni w gotowe wzory pism czy rozwiązania oraz w uporządkowaną, aktualną wiedzę.

Dla kogo?

Nasza firma zapewnia szkolenia przede wszystkim:

– Urzędom Miast i Gmin

– Ośrodkom Pomocy Społecznej

– Urzędom Stanu Cywilnego

– Szkołom Podstawowym i Ponadpodstawowym

– Powiatowym Urzędom Pracy

Nasze przykładowe szkolenia

PccPoland oferuje szkolenia w różnej tematyce, przykładowo:

– SIO i subwencja – szkolenie w temacie Systemu Informacji Oświatowej i subwencji oświatowej. Dotyczy zadań samorządu terytorialnego, objaśniania terminarza czy przygotowania się do kontroli.

– Dokumentacja Niebieskie Karty – kurs pomaga w zdobyciu informacji o prawidłowym gromadzeniu dokumentów oraz omawia ustawę o przeciwdziałaniu przemocy.

– Księgowość w Przedszkolach – szkolenie o naliczaniu należności w przedszkolach, rozliczaniu godzin pracy nauczycieli czy współpracy placówki z CUW, ZEAS i UGiM

– Walka ze smogiem – kurs dla pracowników gmin. Dotyczy działań, jakie powinna podjąć gmina w walce ze smogiem oraz realizowania Programu Ochrony Powietrza.

Wideoszkolenia online!

Nasza firma przez jakiś czas prowadziła szkolenia offline w każdym polskim województwie. Obecnie jednak, ze względów bezpieczeństwa szkolenia odbywają się online. Jest to nowoczesny, innowacyjny i bardzo wygodny sposób, który umożliwia możliwość dotarcia do jeszcze większej liczby zainteresowanych.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie PccPoland?

Nasza firma cieszy się wyjątkowym zaufaniem i nienagannymi opiniami. Prowadzący rzetelnie, zrozumiale i szczegółowo przekazują informacje. Każdemu szkoleniu towarzyszy przyjazna, przyjemna atmosfera, a forma ich prowadzenia odbywa się w sposób jasny i merytoryczny.

Na naszym koncie znajduje się:

– ponad 20 tysięcy przeprowadzonych szkoleń

– 8 tysięcy zadowolonych klientów

– ponad 200 tysięcy usatysfakcjonowanych uczestników

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak połączenia z internetem