Oferta ITSScience – Analizatory wielkości cząstek marki Beckman Coulter

Analizatory wielkości cząstek znajdują szerokie zastosowanie w niemal całym sektorze Life Science, a także w wielu segmentach biomedycyny, różnego rodzaju badaniach laboratoryjnych i wielu procesach produkcyjnych, zwłaszcza w skali nano. Urządzenia tego typu muszą spełniać niezwykle rygorystyczne wymagania branżowe oraz gwarantować jak najwyższą powtarzalność i precyzję pomiaru przy zachowaniu jak najkrótszego czasu od momentu rozpoczęcia pomiaru do chwili jego zakończenia. Wśród dostępnych na rynku rozwiązań analizatory wielkości cząstek Beckman Coulter stanowią ścisłą światową czołówkę, praktycznie deklasując konkurencję.

Beckman Coulter – światowy lider branży analityczno-pomiarowej

Beckman Coulter to w branży analityczno-pomiarowej synonim najwyższej jakości, niedoścignionej precyzji i niemal perfekcyjnej powtarzalności wykonywanych pomiarów. Firma skupia się na dostarczaniu wyłącznie najlepszych, innowacyjnych rozwiązań technicznych, dzięki którym laboratoria badawcze mogą skutecznie i w krótkim czasie przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane pomiary czy analizy. Z tego powodu analizatory marki Beckman Coulter są wykorzystywane m.in do:

  • pomiaru rozkładu i wielkości cząstek,
  • badania całkowitej zawartości węgla organicznego w wodzie,
  • obliczania ilości i żywotności mikroorganizmów i komórek.

Beckman Coulter – innowacyjne analizatory wielkości cząstek z oferty ITS Science

Analizatory wielkości cząstek marki Beckman Coulter są projektowane przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologii i rozwiązań (jak np. dyfrakcja laserowa, zasada Coultera czy technologia PIDS), dzięki czemu zapewniają najwyższą precyzję pomiaru i powtarzalność wykonywanych analiz.

Analizatory wielkości cząstek LS 13 320 XR

To urządzenia, które wykorzystują do działania dyfrakcję światła laserowego oraz technologię PIDS, dzięki czemu pozwalają uzyskać niezwykle dokładne dane dotyczące rozkładu wielkości cząstek w dostępnym zakresie pomiarowym (od 10 nm do 3500 μm) i w całej podanej próbce.

Analizatory wielkości cząstek Multisizer 4e

Analizatory te wykorzystują Zasadę Coultera, co pozwala wykrywać wszystkie cząstki przechodzące przez obszar wykrywania elektrycznego. To sprawia, że cechują się maksymalną precyzją pomiaru cząsteczek pochodzenia biologicznego bez względu na ich pochodzenie czy właściwości optyczne. Stosuje się je np. do detekcji zmian objętości komórek czy dużych skupisk protein.

ITS Science – najwyższej klasy analizatory wielkości cząstek i wyposażenie laboratoriów

ITS Science jest na terytorium Polski jedynym oficjalnym partnerem marki Beckman Coulter Life Sciences. Jako wyłączny autoryzowany dystrybutor tej firmy, ITS Science posiada w ofercie urządzenia laboratoryjne, aparaturę analityczną, kontrolno-pomiarową i materiały eksploatacyjne do wszystkich rozwiązań Beckman Coulter dostępnych w kraju.

Więcej informacji na temat oferty oraz zakresu usług ITS Science można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej firmy pod adresem https://www.itsscience.pl/

Czytaj więcej: Sposoby fazowania płytek PCB

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak połączenia z internetem