Co to jest Microsoft Dynamics 365 Business Central?

Firma Microsoft jest jedną z najbardziej znanych marek na świecie. Dla wielu osób kojarzy się głównie z systemem operacyjnym Windows. Jednak Microsoft jest także producentem zaawansowanych rozwiązań dla biznesu z rodziny Dynamics 365. Jednym z nich jest systemem ERP Dynamics 365 Business Central. Dedykowany jest zwłaszcza dla małych i średnich firm. Stanowi kompletne i skalowalne rozwiązanie do zarządzania przedsiębiorstwem.

Modułowość systemu Business Central

Business Central składa się z funkcjonalnych modułów, które są ze sobą zintegrowane. Każdy moduł ma swoje własne zadania i funkcje. Dzięki Business Central możesz łączyć dane finansowe, sprzedaż, projekty, produkcję i łańcuch dostaw. Istnieje możliwość określenia poziomów uprawnień. Tym samym można nadać konkretnym pracownikom dostęp do określonych tylko modułów i danych. Jest szczególnie istotne zwłaszcza z punku widzenia bezpieczeństwa. Zapewnia natychmiastową dostępność informacji oraz integrację z innymi aplikacjami i usługami Microsoft Cloud. To wszystko sprawia, że system jest doskonałym narzędziem pracy niemal dla każdej firmy. Ponadto system doskonale integruje się z platformą Microsoft 365. Dzięki temu zapewnia efektywną pracę – również w modelu zdalnym i hybrydowym.

Power Platform – aplikacje zintegrowane z Dynamics 365 Business Central

Microsoft Power Platform to grupa produktów i technologii do wspierania i tworzenia kompleksowych rozwiązań, automatyzacji procesów biznesowych, projektowania i wizualizacji danych. Są nimi:
– Power BI: narzędzie klasy business intelligence do analiza danych danych w czasie rzeczywistym;
– Power Apps: zaawansowane aplikacje mobilne do użytku wewnętrznego w organizacji;
– Power Automate: zautomatyzowane przepływy pracy w celu ograniczenia zadań wykonywanych ręcznie;
– Power Virtual Agents: elastyczne chatboty, które mogą komunikować się z klientami zewnętrznymi.

Dlaczego warto wdrożyć system ERP Dynamics 365 Business Central?

To jeden z najbardziej dopracowanych systemów ERP dla małych i średnich przedsiębiorstw. Został stworzony przez największego producenta oprogramowania na świecie – firmę Microsoft, która zapewnia ciągłe aktualizacje struktury, funkcjonalności i bezpieczeństwa. W przypadku wersji SaaS nie wymaga zakupu drogiej infrastruktury i jednorazowej inwestycji w oprogramowanie. System jest skalowalny i gotowy na dalszy rozwój. Firma Microsoft stosuje wszystkie najnowsze systemy bezpieczeństwa, aby zapewnić klientom najwyższy poziom ochrony danych. Dwuetapowe logowanie jak do banku i szyfrowanie połączeń, zapewniają bezpieczny dostęp online. Umożliwia zarządzanie, integrowanie i przyspieszanie wszystkich działań na jednej platformie. Business Central jest prosty w obsłudze, szybki we wdrożeniu oraz łatwy w konfiguracji. Jego wdrożenie warto polecić certyfikowanemu partnerowi Microsoft np. firmie NAV24, która posiada bogate doświadczenie w implementacji systemu. Dzięki temu będziemy mieli pewność prawidłowego wdrożenia i dalszego wsparcie.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak połączenia z internetem