Co kupić komuś, kto ma już wszystko?

Co kupić komuś, kto ma już wszystko

Znasz to uczucie, gdy chcesz sprawić komuś drobny upominek, ale wydaje ci się, że ta osoba ma już wszystko? Nie chcesz kupować niepotrzebnych drobiazgów, które będą tylko łapać kurz, a jednocześnie nie masz pomysłu na żadną rzecz, która jeszcze byłaby tej osobie potrzebna. Wybieranie prezentu dla kogoś takiego to prawdziwa udręka. Nie poddawaj się jednak – mamy propozycję na upominek dla twojego przyjaciela!

Sklep ze wszystkim

Kiedy myślimy o sklepie, w którym jest dosłownie wszystko, przychodzi nam do głowy jedno słowo: Allegro. Mówi się, że jeśli czegoś nie ma w internecie, to to nie istnieje – cóż, z pewnością jeśli coś można kupić, znajdziesz to na portalach sprzedażowych. Platforma Allegro, podobnie jak inne tego rodzaju, to skarbiec pełen rzeczy niezbędnych, zbędnych i po prostu zabawnych. Oczywiście to nie rozwiązuje jeszcze problemu wyboru prezentu, dlatego pójdziemy krok dalej: zaoferujemy ten wybór naszemu obdarowanemu.

Podaruj wybór

Kiedy nie wiesz, co komuś kupić, najlepszym rozwiązaniem jest karta podarunkowa. A karta podarunkowa Allegro to sprezentowanie drugiej osobie niemal nieograniczonego wyboru! Voucher Allegro pozwoli twojemu przyjacielowi lub przyjaciółce na wyszukanie sobie upominku spośród ogromnej oferty w dowolnej kategorii. A ponieważ nawet ktoś, kto wydaje się mieć wszystko, zawsze o czymś marzy – z pewnością dzięki tobie otrzyma wyśniony prezent.

Gdzie kupić voucher

Karty podarunkowe Allegro można kupić online na ich stronie www, a w wersji fizycznej w sklepach partnerskich. Najszybciej i najprościej kupisz je w Żabce, która jakiś czas temu dołączyła do punktów sprzedażowych voucherów Allegro. Możesz wybrać dowolną kwotę bonu i opłacić go kartą lub gotówką. Przy zakupie otrzymasz wydruk zawierający kod upominkowy na wybraną sumę oraz instrukcję użycia kodu. Bon jest aktywny natychmiast, dlatego możesz od razu wręczyć go w prezencie.

Idealny prezent na ostatnią chwilę

Dzięki łatwej dostępności w każdym sklepie sieci Żabka oraz dzięki temu, że otrzymujesz go natychmiast, bon Allegro jest doskonałym upominkiem na ostatnią chwilę. Jeśli zapomniałeś kupić prezent albo zamówiona przesyłka nie dotarła na czas, wystarczy, że wpadniesz po drodze do Żabki i poprosisz o voucher. Już nigdy więcej nie przyjdziesz na urodziny z pustymi rękami!

Karta prezentowa Allegro kupiona w Żabce ma formę fizyczną, ale możesz „wręczyć” ją komuś drogą elektroniczną. Po prostu sfotografuj otrzymany wydruk i wyślij zdjęcie – lub przekaż obdarowywanej osobie sam kod podarunkowy podany na wydruku. Twój przyjaciel może następnie użyć kodu podczas zakupów na Allegro, aby obniżyć wartość koszyka o kwotę bonu upominkowego.

Artykuł sponsorowany.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Brak połączenia z internetem