Nowości w świecie smartfonów – Samsung Unpacked 2020

5 sierpnia odbył się długo oczekiwany Samsung Unpacked. Zapowiedzi letnie okazały się co najmniej tak samo, o ile nie bardziej interesujące od zapowiedzi zimowych. Mogliśmy zapoznać się między innymi z drugim tegorocznym flagowcem, jakim jest Samsung Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Z Fold 2 oraz z innymi równie ciekawymi urządzeniami. Jakie nowości niesie ze sobą sierpniowe wydarzenie Samsung Unpacked? Wszystko znajduje się poniżej.

Samsung Galaxy Note 20

Zacznijmy od Samsung Galaxy Note 20. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest oczywiście Rysik S Pen. W porównaniu do poprzedników oferuje przełomową niskie opóźnienie, które sprawia, że korzystanie z niego staje się jeszcze bardziej realistyczne. Posiada baterię o mocy 4500 mAh, procesor Exynos 990, a także pamięć wewnętrzną 256 GB. Dla wielu osób najistotniejszą rzeczą jest aparat. Rozdzielczość aparatu tylnego Samsung Galaxy Note 20 wynosi 64 Mpx natomiast aparat przedni, cechuje się rozdzielczością wynoszącą 10 Mpx.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Samsung Galaxy Note 20 Ultra może dynamicznie dopasowywać odświeżanie ekranu do treści. Co z tym idzie, podczas grania przyspieszy, a w trakcie czytania zwolni. Posiada ekran 6,9 cala oraz gniazdo microSD. Galaxy Note 20 Ultra cechuje się trzema aparatami: szerokim z matrycą 108 Mpix, teleobiektywem 5x z matrycą 20 MPix, a także aparatem szerokokątnym.

Galaxy Z Fold 2

Ten niezwykle futurystyczny rodzaj smartfona również doczeka się swojej nowej wersji. Swoją premierę będzie miał 1 września 2020 roku. Samsung Galaxy Z Fold 2 będzie odznaczał się wyjątkowo ciekawą technologią zastosowaną w zawiasach, która umożliwia składanie smartfona jak książki. Posiada procesor Exynos 990, 12 GB RAM oraz baterię 4500 mAh.

Podsumowując

Wydarzenie Samsung Unpacked przyniosło nam wiele ciekawych nowości. Szeroka dostępność smartfonów, które można nabyć również na Allegro sprawia, że możemy cieszyć się cały czas rozwijającą się technologią. Smartfon to udogodnienie na miarę XXI wieku, do którego dostęp ma coraz więcej osób na świecie, a liczba jego użytkowników nieprzerwanie wzrasta.

Artykuł powstał we współpracy z Allegro.pl 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Brak połączenia z internetem