Phone Link dla iOS dostępny dla wszystkich użytkowników Windows 11

połączenie komputera z telefonem

Microsoft wprowadza iMessage i więcej na komputery PC.

Microsoft ogłosił dzisiaj, że Phone Link dla iOS jest teraz dostępny dla wszystkich klientów Windows 11. Umożliwia to użytkownikom iPhone’ów wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych, wysyłanie i odbieranie wiadomości za pośrednictwem iMessage, dostęp do kontaktów i wyświetlanie powiadomień z telefonu bezpośrednio na komputerze PC z systemem Windows. Wcześniej Phone Link działało tylko z telefonami Android.

Firma rozpoczęła wdrożenie Phone Link dla iOS na Windows 11 w zeszłym miesiącu w 39 językach na 85 rynkach. Zauważyła, że zajmie kilka tygodni, aby dotrzeć do wszystkich klientów.

Ograniczenia i wymagania

Phone Link Phone Link oferuje podstawowe wsparcie dla połączeń, wiadomości i kontaktów, ale ma pewne ograniczenia. Nie obsługuje opcji odpowiadania na wiadomości grupowe ani wysyłania obrazów i filmów. Microsoft zauważa, że wiadomości są oparte na sesji i będą przesyłane tylko wtedy, gdy telefon jest podłączony do komputera. Powiadomienia są dostarczane do komputera za pośrednictwem powiadomień Windows, co oznacza, że użytkownicy mogą je sprawdzać, przypinać i odrzucać z interfejsu Windows.

Aby rozpocząć korzystanie z Phone Link, użytkownicy są prowadzeni przez proces konfiguracji, który sparuje ich iPhone’a z komputerem za pośrednictwem Bluetooth. Phone Link dla iOS wymaga iPhone’a z iOS 14 lub wyższym, urządzenia z Windows 11, połączenia Bluetooth i najnowszej wersji aplikacji Phone Link. Wsparcie nie jest dostępne dla iPad (iPadOS) ani MacOS w tym momencie.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Brak połączenia z internetem