Poznajcie Cloudemy – nasz nowy serwis o chmurze i nie tylko

cloudemy

Długo na to czekaliśmy, ale wreszcie możemy powiedzieć: uruchamiamy Cloudemy – nasz zupełnie nowy, specjalistyczny serwis o chmurze obliczeniowej, konteneryzacji, wirtualizacji, DevOps, oraz wszystkim, co z nimi związane.

Cloudemy to serwis stworzony przez specjalistów dla specjalistów – zarówno tych obecnych, jak i (na co bardzo liczymy) przyszłych. To serwis, który ma w prostych słowach wyjaśniać złożone zagadnienia dynamicznie rozwijającej się branży IT. Jednak Cloudemy to nie tylko teksty. Już w niedalekiej przyszłości zaoferujemy profesjonalne szkolenia dotyczące popularnych chmur publicznych, konteneryzacji i technik DevOps, a także wdrażania i zarządzania usługami dla firm, takimi jak pakiet Microsoft 365 oraz Google Workspace. Słowem – będzie się działo.

Cloudemy to jednocześnie projekt bardzo ambitny, jest to bowiem jeden z pierwszych polskich tematycznych serwisów informacyjnych omawiających wspomniane wyżej zagadnienia w tak szeroki sposób. Zobowiązujemy się przy tym do publikowania wyłącznie wysokiej jakości, interesujących i obiektywnych treści.

Więcej informacji o naszym nowym serwisie oraz planach dotyczących jego rozwoju znajdziecie w opublikowanym na łamach Cloudemy artykule powitalnym.

My tymczasem, nie przedłużając, zachęcamy do lektury pierwszych publikacji:

Kolejne już wkrótce. Trzymajcie kciuki!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Brak połączenia z internetem